|
|
|
У категорії матеріалів: 34 Показано матеріалів: 11-20 |
Сторінки: « 1 2 3 4 » |
Сортувати по:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Переглядам
И временное примирение Ющенко и Тимошенко до 1 июля текущего года вовсе не гарантировало Украине стабильности, ибо ни в Киеве, ни в регионах страны практически никто не мог прогнозировать развитие ситуации даже на несколько ближайших месяцев. И вовсе неудивительной в этом свете выглядела активно поддержанная Ющенко попытка захвата группой следователей СБУ при поддержке спецназа офиса «Нафтогаза» с целью изъятия документации, касающейся недавних газовых соглашений и судьбы компании «Росукрэнерго». Война между кланами Ющенко и Тимошенко вспыхнула с новой силой, придав ускорение всему украинскому политическому процессу. Попробуем рассмотреть ситуацию на Украине с точки зрения долговременных политических трендов и стратегических интересов России.
|
25 лютого у Сімферополі я пообіцяв, що протягом тижня внесу законопроект про скорочення керівного складу міністерств і відомств. 27 лютого за №4127 такий проект зареєстрований у Верховній Раді.
Що я пропоную? ЗАКОНОМ (саме законом, а не рішенням Кабміну) визначити, що у самому Кабміні, в кожному міністерстві і в кожному іншому центральному органі виконавчої влади (держкомітет, агентство…) має бути ОДИН перший заступник і НЕ БІЛЬШЕ ТРЬОХ заступників керівника. Крапка.
|
Сейчас разразился всемирный финансовый кризис. Так его называют во всех средствах массовой информации. Однако на самом деле это не кризис мировой финансовой системы, а всемирный кризис перепроизводства абсолютно всех товаров и услуг, впервые в истории человечества одновременно охвативший всю мировую систему капитализма.
|
Проектом змін до Конституції України, що пропонується вашій увазі, передбачається внести зміни до 76 із 161 статті чинного Основного Закону. Найбільших змін потребує найслабша ланка — організація державної влади. Чому?
В країні треба невідкладно навести порядок. Демократичний порядок. Україна насправді ще не жила в умовах демократії. Нинішні хаос і безлад – це не демократія. Демократія – це закон і його суворе дотримання на користь людей, які є головним носієм демократії і влади.
Для наведення порядку потрібна сильна і ефективна влада. Сильна не каральними функціями, не «масками-шоу» та БТРами, а сильна розумом, здатна дивитися вперед не на крок, а на два-три-п’ять кроків, здатна приймати відповідальні рішення і домагатися їх реалізації. Сьогодні вертикаль влади перетворилася у горизонталь, яка лежить на підлозі.
|
Минулий тиждень завершився двома гучними скандалами, які вирізнялися навіть на звичному
вже тлі постійного з’ясування стосунків між нашими політиками. Спочатку міністр
оборони доповів Президентові про відключення енергопостачання від військових частин
протиповітряної оборони країни. Фактично Юрій Єхануров визнав, що підпорядковані
йому підрозділи Збройних Сил зняли із себе відповідальність за безпеку повітряного
кордону держави.
Під пильним прицілом телекамер Головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Ющенко
майже миттєво вирішив цю проблему.
А вже увечері глядачі напружено й з недобрими передчуттями чекали проанонсованого
«екстреного звернення Президента до нації».
За коментарем щодо цих та інших подій редакція звернулася до колишнього міністра
оборони, а тепер — народного депутата України, голови Комітету Верховної Ради з
питань національної безпеки і оборони Анатолія ГРИЦЕНКА.
— У п’ятницю ми почули від Президента та міністра оборони про відключення низки
військових частин від електропостачання. Вони ж озвучили, що повітряний простір
нашої держави фактично лишився беззахисним. То нам що, вже час розпускати армію
по домівках до кращих часів?
|
Тимошенко заборонила розповсюджувати та змусила відкликати листа Пинзеника до кабінету міністрів. Тому що аналітика та графіки у ньому кажуть про одне - Україна потрапила в кризу, якої не було з далекого 1994 року.
|
"Блаженний муж на лукаву не вступає раду,
І не стане на путь злого, і з лютим не сяде.
А в Законі Господньому серце його й воля..."
Т. Г. Шевченко
|
В стране один кризис приходит на смену другому, и это стало нормой! Но последние события в очередной раз превзошли все ожидания: на головы избирателей кроме политического свалился еще и экономический кризис! Вспоминается анекдот:
- Папа, папа! А правда по телевизору говорят, что экономический кризис коснется и нас с мамой?
- Что ты, Сынок?! Кризис коснется олигархов, а нам просто пи…ц!
|
Управление больше чем какая-либо иная область социальной деятельности является сферой информационной; управление строится в самую первую очередь именно на основе распространяемой управляющим центром информации, через информацию, информирование. Управление есть по существу регулирующее информирование больших масс людей, не связанных между собой непосредственным образом. Управление — это «намеренное воздействие» (А. Гжегорчик) на группы людей, связанное в первую очередь с их информированием. Является ли данное «намеренное воздействие», как и «вмешательство» насилием?
|
Наприкінці 2005 секретаріат президента організував конференцію під назвою "Виклики, породжені свободою". Представники громадських організацій, яким дали слово на цьому заході, констатували великий прогрес у галузі дотримання прав людини, що його досягла Україна за президентства Віктора Ющенка.
Проте їхні слова не змогли змінити загального враження від заходу, а тим більше від його назви: свобода для тих, хто прийшов до влади в Україні після Майдану 2004-го, є викликом. А викликам треба протистояти.
І, напевне, найсерйознішим викликом для цих людей є свобода зібрань. Вони знають, що саме завдяки акціям протесту опинилися у своїх кріслах. І розуміють, що так само можуть своїх крісел позбутися.
|
|
|